Download
Przyjaciele

.: Sponsorzy

.:  Historyczna bramka!!!! Victoria wygrywa z Mońkami!!!

Dzisiejszy dzień przejdzie do historii, z powodu strzelenia pierwszej bramki dla Victorii Jedwabne blisko po 10 latach. Bramka padła w początkowych minutach mecz, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, którego wykonywał Damian Przybylski. Piła została wrzucona w pole karne, gdzie panował chaos i najsprytniejszy w całej sytuacji był Adam Włodkowski i umieścił piłkę w siatce. Mecz z Promieniem był pod nasze dyktando, zawodnicy gości nie mieli za dużo akcji podbramkowych. Za to nasz zespół stwarzał sobie dużo sutuacji, ale nie mogli ich wykorzystać. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny. Teraz pozostaje czekać do kolejnego meczu z Biebrzą Goniądz.

Skład naszej drużyny:

Bramkarz: Tomasz Świderski
Obrona: Sylwester Kuliński, Karol Gołębiewski, Kamil Zalewski i Sebastian Zalewski(70' Piotr Korytkowski).
Pomoc: Bogumił Gołębiewski, Damian Przybylski, Adam Włodkowski(55' Andrzej Godlewski), Michał Górski i Filip Sulewski(60' Piotr Sakowski)
Atak: Jakub Biedrzycki

Swój mecz rozgrywali również rozgrywali nasi juniorzy. Młodzi zawodnicy z Jedwabnego dobrze zaczęli pierwszą połowie strzelając bramkę. Jej autorem był Michał Mieczkowski, który po dośrodkowaniu z rzutu wolnego ładnie uderzył w piłkę, która wpadła do siatki przeciwnika. Wynik do przerwy był korzystny dla naszej drużyny, lecz w drugiej połowie po kuriozalnych błędach arbitra przegrali mecz 1-3.