Download
Przyjaciele

.: Sponsorzy

.:  Porażka z Biebrzą Goniądz!!!!

W niedziele 2 września została rozegrana III kolejka w rozgrywkach Klasy B. Nasz zespół grał na wyjeździe z Biebrzą Goniądz. Mecz niestety przegraliśmy 1-3. W pierwszej połowie to nasz zespół grał ostrzej i stwarzał sobie dogodne sytuacje. W 25min. został podyktowany dla naszego zespołu rzut wolny, którego na bramkę zamienił Damian Przybylski. Ten sam zawodnik kilka minut potem mógł strzelić drugą swoją bramkę w mecz,również z rzutu wolnego, lecz piłka otarła się o słupek i poleciała za bramkę gospodarzy. Obraz gry się zmienił po czerwonej kartce dla naszego zawodnika pod koniec pierwszej połowy. W drugiej połowie gospodarze od razu zabrali się za odrabianie strat strzelając bramkę tuż po rozpoczęci drugiej połowy. Druga bramka dla gospodarzy może i była, gdyż niewiadomo czy przekroczyła linię bramkową, ale sędzia uznał, że bramka była. Biebrza podwyższyła prowadzenie strzelając bramkę z rzutu karnego.