Download
Przyjaciele

.: Sponsorzy

.:  Biało zielone...Barwy niezwyciężone!!!

W niedzielę 16 września Victoria Jedwabne rozegrała mecz V kolejki ligowej z drużyną Elhurt-Elmet Białystok. Mecz odbył się w Wasilkowie. Victoria wygrała ten mecz 5:2. Mecz nie zaczął się dobrze dla naszej drużyny, na początku pierwszej połowy straciliśmy bramkę po rzucie z aut, zawodnik gospodarzy przyjął piłkę i strzelił po krótkim słupku. Na odpowiedz długo nie trzeba było czekać. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Jakub Biedrzycki po indywidualnej akcji. Pod koniec pierwszej połowy na prowadzenie wyprowadził nasz zespół Michał Górski, który otrzymał piłkę od Bogumiła Gołębiewskiego i strzelił obok bramkarza. Po przerwie na boisko wszedł Jakub Trzaska, który po chwil zaznaczył swoją obecność w meczu strzelając bramkę na 3-1. Asystę przy tej bramce zaliczył Jakub Biedrzycki. Gospodarze przejęli inicjatywę w mecz. Atakowali naszą bramkę, ale nie skutecznie. Przy jednej z tych akcji piłka została przejęta przez nasz zespół i od razu została podana do Jakuba Biedrzyckiego, który wpadł w pole karne, gdzie zosłatł sfaulowany. Do rzutu karnego podchodzi Karol Gołębiewski.. i jest bramka na 4-1. Nastąpiła chwila rozluźnienia w naszym zespole i po błędzie Tomek Świderski skapitulował po raz drugi w tym meczu. Nowy wynik to 4-2 dla Victorii. W samej końcówce podanie od Damiana Przybylskiego na drugą swoją bramkę w tym meczu zamienia Jakub Trzaska.

Inne wyniki w naszej lidze:

Biebrza Goniądz - Promień Mońki II 2:4 (0:2)
BKS Jagiellonia Białystok - Sparta Korycin 5:1 (3:1)

Swój mecz grali również juniorzy. Mecz grali z KS Sokołami, który niestety przegrali bardzo wysoka, bo aż 7:0.