Download
Przyjaciele

.: Sponsorzy

.:  Remis na pożegnanie sezonu!!!

W zaległym meczu I kolejki B klasy w grupie 2 Victoria Jedwabne podzieliła się punktami z Spartą Korycin 3:3 (2:1). Mecz rozgrywany był na boisku Victorii Jedwabne. Hattrickiem w tym meczu popisał się zawodnik Victorii Jakub Biedrzycki. Na pochwały po raz kolejny zasłużyli nasi kibice, którzy zjawili się w licznej grupie i przez cały mecz dopingowali nasz zespół z całych sił.

Nasz zespół rozpoczął mecz w składzie:

Tomasz Świderski - Piotr Sakowski, Karol Gołębiewski (C), Kamil Zalewski, Sebastian Zalewski - Filip Sulewski, Bogumił Gołębiewski, Damian Przybylski, Piotr Korytkowski - Jakub Biedrzycki, Jakub Trzaska

Bramki:

Jakub Biedrzycki strzelcem 3 bramek

Na początku meczu dominowała nasz drużyna, czego dowodem była szybko strzelona bramka, której autorem był Jakub Biedrzycki. Po krótkiej chwili Jakub strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu wykorzystując świetne podanie Jakuba Trzaski. Pod koniec pierwszej połowy sędzia podyktował niesłuszną jedenastkę dla gości, którą zamienili na bramkę. W drugiej połowie nasz zespół nadal dominował, ale tym razem to my straciliśmy bramkę. Nasi zawodnicy chcą strzelić zwycięską bramkę nieustannie atakowali bramkę gości, co przyniosło skutki trzecią bramką Jakuba Biedrzyckiego. Końcówka była bardzo nerwowa goście ciągle atakowali naszą bramkę. Po jednej z akcji piłka przypadkiem odbiła się od naszego zawodnika i wpadła do bramki. Końcowy wynik to 3-3

Zdjęcia z meczu: Kliknij